Pages Navigation Menu

Chudnutie nebolo nikdy také jednoduché

Kupujte Walden Farms s veľkou zľavou z e-shopu ObchodRonnie.sk

Kupujte Walden Farms s veľkou zľavou z e-shopu ObchodRonnie.sk

Spoločnosť Walden Farms bola založená v roku 1972 s cieľom prinášať na trh pochutiny s mimoriadne nízkym obsahom kalórií. Technológiu výroby ovocných a čokoládových sirupov, džemov, dipov, rôznych omáčok, dresingov a kečupov s využitím najkvalitnejších naturálnych zdrojov postupom času vylepšila tak, že aktuálne má v ponuke výrobky určené do diétneho režimu – tie neobsahujú tuky, sacharidy, cukry, glutén ani lepok. Každá 30 gramová porcia akéhokoľvek výrobku tejto značky má iba 3kcal – podľa predpisov platných pre USA teda môže výrobca udávať, že je to nekalorický výrobok.

Walden Farms Thousand Island Dressing - nekalorický dressing

Walden Farms Thousand Island Dressing – nekalorický dressing

Výrobky spoločnosti Walden Farms sú žiadané najmä v radách športovcov, ktorí sa usilujú zbaviť telo tuku, alebo celkovo znížiť hmotnosť. S úspechom ich využívajú aj tí, cieľom ktorých je získať konečne atraktívny vzhľad kombináciou tréningových aktivít a vhodného diétneho režimu. Ak aj vy patríte k veľkej skupine ľudí, ktorí pracujú ako výživoví poradcovia, ste trénermi, inštruktormi, prípadne majiteľmi fitness centier, alebo vašou podnikateľskou aktivitou šport, prípadne chudnutie v akejkoľvek podobe, využite náš partnerský program, v rámci ktorého môžete výrobky tejto značky nakupovať výhodnejšie.

Walden Farms čokoládový sirup

Walden Farms nekalorický čokoládový sirup

Zľava 8% z konečnej ceny … ak objednávka/nákup výrobkov značky Walden Farms dosiahne minimálnu hranicu 50€
Zľava 12% z konečnej ceny … ak objednávka/nákup výrobkov značky Walden Farms dosiahne minimálnu hranicu 100€
Zľava 16% z konečnej ceny … ak objednávka/nákup výrobkov Walden Farms dosiahne minimálnu hranicu 135€

Výrobky značky Walden Farms na Slovensko dováža spoločnosť EastLabs.biz s.r.o., nakupovať ich môžete v internetovom obchode ObchodRonnie.sk