Pages Navigation Menu

Chudnutie nebolo nikdy také jednoduché

Získajte Walden Farms sladkosti ZADARMO od e-shopu ObchodRonnie.sk

Získajte Walden Farms sladkosti ZADARMO od e-shopu ObchodRonnie.sk

Walden Farms je spoločnosť sídliaca v USA, výrobky ktorej sú primárne určené všetkým, cieľom ktorých je výrazne znížiť hmotnosť, zredukovať množstvo podkožného tuku. V USA si výrobky značky Walden Farms môžete zakúpiť v najprestížnejších potravinových supermarketoch, dostupné sú aj v tzv. rodinných obchodoch, nakoľko Walden Farms nekalorické sladkosti a nekalorické dressingy sú chutnou náhradou za výrobky, klasicky obsahujúce vysoký podiel kalórií z tukov a cukrov. Najžiadanejšími výrobkami spoločnosti Walden Farms sú nesporne výrobky čokoládovej chuti a sirupy – tie môžete využiť na obohatenie svojho jedálneho lístku aj pri mimoriadne striktných diétnych režimoch, ak obsahuje vaša strava zeleninu, nezaobídete sa bez skvelých dressingov.

Spoločnosť Walden Farms bola založená v roku 1972 s cieľom prinášať na trh pochutiny s mimoriadne nízkym obsahom kalórií. Technológiu výroby ovocných a čokoládových sirupov, džemov, dipov, rôznych omáčok, dresingov a kečupov s využitím najkvalitnejších naturálnych zdrojov postupom času vylepšila tak, že aktuálne má v ponuke výrobky určené do diétneho režimu pre všetkých priaznivcov kulturistiky, fitness, bikini fitness, aktívnych aj kondičných športovcov aj tých, ktorí sa snažia výrazne znížiť hmotnosť, schudnúť a úbytok hmotnosti dlhodobejšie udržať. Výrobky Walden Farms neobsahujú tuky, sacharidy, cukry, glutén ani lepok. Každá 30 gramová porcia akéhokoľvek výrobku Walden Farms má iba 3kcal – podľa predpisov platných pre USA teda môže výrobca udávať, že je to nekalorický výrobok.

Walden Farms čokoládový sirup

Walden Farms nekalorický čokoládový sirup

Chcete Walden Farms sladkosť ZADARMO?
Opakované nákupy výrobkov značky Walden Farms sú dôkazom toho, že výrobky tejto spoločnosti sú nielen účinné, ale aj chutné. Pre tých, ktorí s výrobkami značky Walden Farms ešte nemajú skúsenosť, predajca výrobkov Walden Farms na Slovensku internetový obchod ObchodRonnie.sk pripravil zaujímavú akciu. Ak si v tomto obchode zakúpite akýkoľvek tovar v minimálnej hodnote 70€, môžete ZADARMO získať plnohodnotné balenie nekalorického čokoládového sirupu Chocolate Syrup – stačí, ak pri finalizovaní objednávky v internetovom obchode ObchodRonnie.sk do poznámky napíšte “Chcem ZADARMO nekalorický čokoládový sirup Chocolate Syrup”.
Uvedený čokoládový sirup vám pracovníci ObchodRonnie.sk ZADARMO pribalia k tovaru, ktorý ste si objednali.