Pages Navigation Menu

Chudnutie nebolo nikdy také jednoduché

Získajte Walden Farms dressingy ZADARMO od e-shopu ObchodRonnie.sk

Získajte Walden Farms dressingy ZADARMO od e-shopu ObchodRonnie.sk

Walden Farms je spoločnosť sídliaca v USA, výrobky ktorej sú primárne určené všetkým, cieľom ktorých je výrazne znížiť hmotnosť, zredukovať množstvo podkožného tuku. V USA si výrobky značky Walden Farms môžete zakúpiť v najprestížnejších potravinových supermarketoch, dostupné sú aj v tzv. rodinných obchodoch, nakoľko Walden Farms nekalorické sladkosti a nekalorické dressingy sú chutnou náhradou za výrobky, klasicky obsahujúce vysoký podiel kalórií z tukov a cukrov. Najžiadanejšími výrobkami spoločnosti Walden Farms sú nesporne výrobky čokoládovej chuti a sirupy – tie môžete využiť na obohatenie svojho jedálneho lístku aj pri mimoriadne striktných diétnych režimoch, ak obsahuje vaša strava zeleninu, nezaobídete sa bez skvelých dressingov.

Spoločnosť Walden Farms bola založená v roku 1972 s cieľom prinášať na trh pochutiny s mimoriadne nízkym obsahom kalórií. Technológiu výroby ovocných a čokoládových sirupov, džemov, dipov, rôznych omáčok, dresingov a kečupov s využitím najkvalitnejších naturálnych zdrojov postupom času vylepšila tak, že aktuálne má v ponuke výrobky určené do diétneho režimu pre všetkých priaznivcov kulturistiky, fitness, bikini fitness, aktívnych aj kondičných športovcov, aj tých, ktorí sa snažia výrazne znížiť hmotnosť, schudnúť a úbytok hmotnosti dlhodobejšie udržať. Výrobky Walden Farms neobsahujú tuky, sacharidy, cukry, glutén ani lepok. Každá 30 gramová porcia akéhokoľvek výrobku Walden Farms má iba 3kcal – podľa predpisov platných pre USA teda môže výrobca udávať, že je to nekalorický výrobok.

Walden Farms Thousand Island Dressing - nekalorický dressing

Walden Farms Thousand Island Dressing – nekalorický dressing

Chcete Walden Farms dressing ZADARMO?
Opakované nákupy výrobkov značky Walden Farms sú dôkazom toho, že výrobky tejto spoločnosti sú nielen účinné, ale aj chutné. Pre tých, ktorí s výrobkami značky Walden Farms ešte nemajú skúsenosť, predajca výrobkov Walden Farms na Slovensku internetový obchod ObchodRonnie.sk pripravil zaujímavú akciu. Ak si v tomto obchode zakúpite akýkoľvek tovar v minimálnej hodnote 70€, môžete ZADARMO získať plnohodnotné balenie Thousand Island Dressing – stačí, ak pri finalizovaní objednávky v internetovom obchode ObchodRonnie.sk do poznámky napíšte “chcem ZADARMO Thousand Island Dressing”.
Uvedený dressing vám pracovníci ObchodRonnie.sk ZADARMO pribalia k tovaru, ktorý ste si objednali.