Pages Navigation Menu

Chudnutie nebolo nikdy také jednoduché

Kontakt

Walden Farms je spoločnosť sídliaca v USA, výrobky ktorej sú primárne určené všetkým, cieľom ktorých je výrazne znížiť hmotnosť, zredukovať množstvo podkožného tuku. V USA si výrobky značky Walden Farms môžete zakúpiť v najprestížnejších potravinových supermarketoch, dostupné sú aj v tzv. rodinných obchodoch, nakoľko Walden Farms nekalorické sladkosti a nekalorické dressingy sú chutnou náhradou za výrobky, klasicky obsahujúce vysoký podiel kalórií z tukov a cukrov. Najžiadanejšími výrobkami spoločnosti Walden Farms sú nesporne výrobky čokoládovej chuti a sirupy – tie môžete využiť na obohatenie svojho jedálneho lístku aj pri mimoriadne striktných diétnych režimoch, ak obsahuje vaša strava zeleninu, nezaobídete sa bez skvelých dressingov.

Spoločnosť Walden Farms bola založená v roku 1972 s cieľom prinášať na trh pochutiny s mimoriadne nízkym obsahom kalórií. Technológiu výroby ovocných a čokoládových sirupov, džemov, dipov, rôznych omáčok, dresingov a kečupov s využitím najkvalitnejších naturálnych zdrojov postupom času vylepšila tak, že aktuálne má v ponuke výrobky určené do diétneho režimu pre všetkých priaznivcov kulturistiky, fitness, bikini fitness, aktívnych aj kondičných športovcov aj tých, ktorí sa snažia výrazne znížiť hmotnosť, schudnúť a úbytok hmotnosti dlhodobejšie udržať. Výrobky Walden Farms neobsahujú tuky, sacharidy, cukry, glutén ani lepok. Každá 30 gramová porcia akéhokoľvek výrobku Walden Farms má iba 3kcal – podľa predpisov platných pre USA teda môže výrobca udávať, že je to nekalorický výrobok.

Výrobky značky Walden Farms na Slovensku sú dostupné prostredníctvom spoločnosti:
EastLabs.biz, s.r.o.
Solivarská 28, 080 05 PREŠOV
identifikačné údaje: IČO 36827061; DIČ 2022440596; IČO DPH SK 2022440596
kontakt … telefón: 0918 – 971 923 (Baják Marek)
kontakt … e-mail: marek.bajak@yahoo.com

V prípade, že máte záujem predávať výrobky Walden Farms vo vašej prevádzke, vyžiadajte si aktuálny veľkobchodný cenník prostredníctvom tejto kontaktnej stránky. Výrobky Walden Farms sú pre maloodberateľov dostupné prostredníctvom internetového obchodu ObchodRonnie.sk

Captcha:
2 + 8 =